HISTORIE

Organizovat hudební akce jsme začali již počátkem devadesátých let a touto činností se zabýváme nepřetržitě až do současnosti. Od skromných začátků jsme se soustavnou prací, spolu s vyvíjející se technologií, vypracovali mezi nejvyšší ligu dodavatelů ozvučení, zvukové techniky a produkce hudebních, kulturních a sportovních akcí. V rozsahu od soukromých eventů až po zahraniční festivaly s návštěvností přes 250 000 návštěvníků.

 

kara_pruh2

O NÁS

Naším benefitem je úzká spolupráce s britskou manufakturou Noise Control jejíž výroba je limitována ruční výrobou a hodnocena v odborných kruzích těmi nejvyššími známkami kvality. Naše firma vlastní 20% veškeré produkce této značky a nadto s touto technikou dokáže bravurně zacházet a využívat tak její potenciál. V rámci sbírání zkušeností jsme produkci a pořádání akcí rozšířili o další související činnosti.

Od poradenství s lokací přes vyhodnocení plánu nákladů a jejich optimalizaci, na základě osobních kontaktů jsme vám schopni ušetřit značné finanční prostředky. Nedílnou součástí plánování akcí je i správný odhad možných komplikací z vyšší moci. Proto klademe důraz na bezpečnostní opatření a předcházíme tak dalším nákladům za likvidaci škod.

Napište nám

Not readable? Change text. captcha txt