ZVUKOVÁ TECHNIKA

 

 OUTLINE DVS 15P iSP dvs-15p-isp

15”+1,4” Full Range, FOH nebo stage monitor DSP s iPad app 1500W

Vlastnosti

  • Dvoupásmový reprobox s bi-amp zesilovačem s pulzně šířkovou modulací PWM (750 W EIAJ na kanál), integrované patentované ovládání DSP – Outline iMode
  • 15″ reproduktor a 2,5″ tlakový driver s titanovou membránou osazen hornou s konstantní směrovostí (90° x 64° od 5 00 Hz do 10 kHz)
  • Lichoběžníkový tvar skříně s montážními body na všech stranách pro široké možnosti využití jak v pevných tak mobilních aplikacích. Příruba pro stojan. 
  • Určen pro použití jako pódiový odposlech v horizontální poloze (ve dvou úhlech), nebo ozvučení hlediště ve vertikální poloze

Vlastnosti iMODE

  • Přímé ovládání všech reprosoustav vybavených technologií iMode pomocí zařízení iPad, iPhone a iPod Touch (a k tomu určeným softwarem Outline)
  • Nejaktuálnější provedení zahrnuje: rychlou činnost, snadné použití, využití dotykového ovládání, efektivitu a přesnost digitální technologie
  • Ovládání řady parametrů v reálném čase: úrovní, zpoždění, ekvalizérů, filtrů a funkcí skupin

Použití

  • Určeno pro použití v aplikacích vyžadujících přesnou a výkonnou reprodukci až do vysokých hlasitostí. Schopnost reprodukovat zvukový materiál takto celistvě předurčuje DVS 15P iSP k mobilnímu i fixnímu použití. Typické využití může zahrnovat:
  • hlavní ozvučení, in-fill, out-fill, delay-fill
  • odposlech akustických bicí nebo side-fill ve spojení s subwooferem DVS 115/118 SW iSP.

Popis

DVS 15P iSP je kompaktní dvoupásmová reproduktorová soustava s širokým frekvenčním rozsahem, vestavěným zesilovačem v zapojení bi-amp a integrovaným patentovaným ovládáním DSP – iMode. iMode pomocí zařízení Apple iPad a iPhone dovoluje uživateli bezdrátově ovládat jednotlivé reproboxy DVS iSP nebo jejich skupiny; k dispozici je čtyřpásmový parametrický ekvalizér plus další čtyři pásma v „group mode“, filtry typu horní/dolní propust, zisk, zpoždění signálu a polarita. V rámci DSP jsou nastavení crossoverů, limiterů a zisků pásem „továrně dána“ takže jednotnost a stálost zůstává konstantní u všech DVS 15P iSP. Ten se skládá z jednoho 38cm hlubokotónového reproduktoru s 76mm měděnou cívkou, který přenáší basovou a středovou část frekvenčního spektra a výškového tlakového driveru s 65mm titanovou membránou s 36mm hrdlem. Vysokofrekvenční část je osazena hornou s vyrovnanou směrovostí a širokým rozptylem. Jednotná směrovost soustavy od 500Hz do 4kHz má průměrný rozptyl 92° horizontálně a 72° vertikálně a průměrné širokopásmové zvukové pokrytí od 500Hz do 10kHz je 90° horizontálně a 64° vertikálně. Akusticky reprodukovaná šířka pásma je 46 Hz až 20 kHz při -10dB. Frekvenční rozsah celé soustavy je ± 3 dB od 66Hz do 17kHz. Ve volném poli má vysokou průměrnou úroveň akustického tlaku v širokém frekvenčním rozsahu s maximem 135 dB SPL. Maximální možný výkon dvoukanálového zesilovače PWM je 750 W EIAJ na kanál. Skříň má dvanáct montážních bodů se závitem M8, které umožňují horizontální i vertikální zavěšení pomocí příslušného volitelného hardwaru. Spodní část skříně je vybavena přírubou pro standardní stojan nebo distanční tyč s průměrem 35 mm. Perforovaná ocelová mřížka v přední části je průzvučná.

Jedinečné možnosti ovládání

Celá série DVS iSP je vybavena patentovanou technologií Outline iMode, která je široce uplatňována v celém sortimentu Outline. iMode je „inteligentní“ řídící platforma digitálních reprosoustav, která kombinuje pokročilé zpracování digitálního signálu a protokol TCP/IP za účelem poskytnout vyčerpávající možnosti ovládání a velký výběr rozhraní. Uživatelé mohou ovládat v reálném čase řadu parametrů (úrovně, zpoždění, ekvalizéry, filtry). iMode také umožňuje uživatelské sledování parametrů celého systému (včetně VU měřičů, přebuzení a stavu limiteru, přehřívání a ochrany zesilovače) za použití iPadu (s k tomu učeným softwarem Outline) nebo internetového prohlížeče (bez dalšího zvláštního sofwaru) jako při procházení internetových stránek. iMode je založena na standardní IP komunikaci a vyvíjena s ohledem na budoucnost; nabízí ovládání netbookem, smartphonem a mnoha zařízeními, které se ještě objeví. iMode pracuje na operačním systému Linux s kernelem upraveným společností Outline. Tento systém byl vybrán pro svou extrémní stabilitu a kompatibilitu a poskytuje tak solidní základ pro pokročilé funkce iModu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE  
Frekvenční rozsah(-10 dB)
(±3 dB)
(-10 dB)
66 Hz ÷ 17 kHz
Průměrný rozptyl500 Hz ÷ 10 kHz
>5 kHz
500 Hz ÷ 4 kHz
90° x 64° (H x V)
84° x 36° (H x V)
92° x 72° (H x V)
iMODE DSP
Typdvoukanálový DSP (digitální signálový procesor)
Vstupanalogový nebo digitální
Citlivost analog. vstupu+10 dBu, +20 dBu volitelně
igitální vstupAES/EBU s konvertorem vzorkovací frekvence
Komunikacestandardní Ethernet (protokol UDP)
Zesilovač
Typdvoukanálový třída D (Digitální)
Jmenovitý výkon (1 kHz, 1% THD)2 x 750 W EIAJ do 4 Ω
Chlazeníventilátor
Impedance měničů (Ω)
Low/Mid (min)4 (4,1 @ 50 Hz)
High (min)16 (10,5 @ 4,7 kHz)
Zatížitelnost- W AESTrvaláŠpičková
Low/Mid5002000
High80320
Max krátkodobý SPL @ 1m, free-field*135 dB SPL
Konektory
Audio1 XLR samice + 1 XLR samec (Link Out)
Napájení1 PowerCon + 1 Link Out
Ethernet2 EtherCon (zásuvka RJ45)
Reproduktory
Low/Mid1 × 15″ NdFeB vented high-pass loaded woofer
High1 × 1,4″ hrdlo horny tlakového driveru (2,5″ titanová membrána)
Hmotnost28 kg
RozměryVýška700 mm
Šířka425 mm
Hloubka410 mm
* vypočítáno s použitím signálu s crest-faktorem +10 dB

Related Projects
Napište nám

Not readable? Change text. captcha txt