(+420) 737 323 097

Dj technika

Pioneer DJ CDJ-3000

Pioneer DJ představuje CDJ-3000, výkonnou, inovativní a vysoce funkční vlajkovou loď mezi multiplayery. Může se pochlubit zcela novou mikroprocesorovou jednotkou (MPU), která obsahuje mimořádně kvalitní komponenty a nebývalé množství funkcí, které umožňují maximální kreativitu.

Pioneer DJ CDJ-3000

Cena pronájmu

2200,- Kč / den bez DPH.

Nejpokročilejší multiplayer
CDJ3000 byly navrženy tak, aby odolaly všemu, co se na ně kreativně vrhne. Jedná se o první CDJ, který obsahuje MPU. Funguje tak, že řídí jednotku tak, aby poskytovala stabilní výkon, spolu s tím, že umožňuje pokročilým funkcím bezproblémovou spolupráci s ostatními částmi přehrávače a poskytuje tak úžasně plynulý DJský zážitek. Příkladem může být zaznamenání, jak rychle se načítají skladby a Hot Cues.

Pokročilé přehrávání zvuku
Přehrávání zvuku v rámci multipřehrávače je špičkové díky zcela novému designu zvuku, kde je zásadní čistota a bohaté detaily. Společnost Pioneer vložila 25 let zkušeností do vytvoření zařízení, které produkuje výjimečnou kvalitu zvuku a reprodukce. CDJ-3000 má rychlost zpracování 96 kHz/32 bitů a podporuje všechny formáty přehrávání zvuku. Reprodukce zvuku je mimořádně čistá a přesná a s pomocí pokročilé technologie zpracování zvuku je vytvářeno realističtější podání prostorového a hudebního zvuku basů ve srovnání s jakýmkoli jiným multiplejerem, v rámci řady Pioneer DJ, který byl kdy vyroben.

Vylepšené uspořádání horní desky
Vylepšené rozložení „vám umožní hrát na CDJ 3000 jako na hudební nástroj“, říkají Pioneer DJ. Design zahrnuje osm tlačítek Hot Cue, intuitivně umístěných pod displejem průběhů, vyhrazená tlačítka Beat Jump, Key Sync a nové tlačítko 8-Beat Loop, navíc k ovládání 4-Beat. Horní deska je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku a tlačítka Play, Cue a Hot Cue byla přepracována, takže jsou robustnější než kdykoli předtím. Přístroj je dodáván s kvalitním digitálním kabelem a uzamykatelným napájecím kabelem V-Lock, který zajišťuje, že nedojde k náhodnému přerušení.

Flexibilní možnosti výkonu
K dispozici jsou flexibilní možnosti výkonu v tom smyslu, že analyzované skladby rekordboxu lze přehrávat z disků USB pomocí režimu Export. Alternativně lze použít režim Link Export nebo Performance Mode při připojení notebooku s ovládáním USB-HID. Přehrávač je hardwarově odblokované zařízení rekordboxu, takže pro použití režimu Performance Mode aktualizujte software na nejnovější verzi. To umožňuje přehrávat skladby přímo z knihovny rekordboxu, včetně všech ze streamovacích služeb (SoundCloud Go+, Beatport nebo Beatsource LINK). Zvukové soubory lze přehrávat a sdílet ze zařízení USB a karet SD díky funkci Pro DJ Link s gigabitovým Ethernetem. Za zmínku stojí také možnost připojení iPhonu přes USB kabel a jeho použití k mixování hudby přímo z rekordboxu, verze pro iOS, kde podporuje několik typů souborů včetně MP3 AAC, WAV, FLAC, ALAC a AIFF.

Stále se vyvíjející CDJ
Od roku 1994, kdy společnost Pioneer poprvé poctila svět modelem CDJ-500, prošel CDJ značným vývojem, a přestože je CDJ 3000 extrémně odlišný, základní hodnoty zůstávají stejné. Tedy poskytnout uživateli intuitivní, dobře ovladatelné rozhraní, které přináší možnost upravovat hudbu jakýmkoli způsobem, který si lze vymyslet, nebo který si vůbec lze představit.

Vývoj hudby se neustále vyvíjí, což se v průběhu let projevilo i u přehrávačů. Začalo to plochým CD DJ přehrávačem (CDJ-500 jako první na světě), přešlo k vylepšeným technikám výkonu (CDJ-1000), zavedení rekordboxu a Pro DJ Link (CDJ-2000), následovaly Wave Displeje, Beat Sync, digitální hudební soubory a v neposlední řadě špičkový model CDJ-2000NXS2, který je oblíbený mezi kluby, festivaly a DJi po celém světě. Nyní, po uvedení modelu CDJ-3000, představuje Pioneer DJ i nadále revoluční značku v oboru.