(+420) 737 323 097

Světelná technika - lasery

Minuit Une: IVL Photon

Tvar paprsku, pohlcující tvar paprsku, je jedním z nejžádanějších a nejžádanějších výsledků osvětlení ze strany umělců, světelných designérů a diváků kdekoli na světě: v arénách se to dělá už desítky let s mnoha svítidly a nyní jsme svědky toho, že se výkon paprskových svítidel zvyšuje, aby bylo možné takové pokročilé tvary paprsku použít na stadionech nebo venkovních akcích.

Ale co menší sály, srdce našeho oboru, kde se odehrává 90 % představení?

U sálů s kapacitou od 500 do 3000 lidí většinou nelze takových tvarů paprsků dosáhnout kombinací desítek nebo stovek pohyblivých světel a potřebných příhradových nosníků: buď prostě není sál dostatečně velký, nebo je logistika příliš omezující, nebo je rozpočet příliš nízký.

To je to, co IVL Photon přináší do tohoto odvětví:

pohlcující paprskové tvary na středně velkých místech s pouhými několika jednotkami
nekonečný vzhled z jednoho jediného zdroje.
Toto technologiemi nabité svítidlo je výsledkem pětiletého výzkumu a vývoje věnovaného tomu, aby menší produkce získaly velikost zážitků velkých arén. Díky inovativnímu pohyblivému jádru v kombinaci s proslulým systémem 8 náklonů (2 strany náklonem, zrcadlo a mráz) má IVL Photon 3 hlavní výstupy:

(zrcadlo), dekorativní (frost) a kreativní úder (pohyblivé jádro).
Standardní ovládání DMX poskytuje nekonečné možnosti přizpůsobení výstupů jednotlivým momentům: Pro každý z 8 náklonů zrcadla je k dispozici 9 gobosů (s možností vytvoření 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128 až 256 paprsků), stmívač a ovládání RGB a elektronická závěrka. Ještě nikdy žádné svítidlo neumožňovalo takovou míru kreativity a zároveň se tak snadno používalo. Svítidlo IVL Photon lze díky jeho kompaktnímu designu, mimořádné všestrannosti a nízkým logistickým nárokům začlenit do jakéhokoli druhu show nebo akce.

IVL-Photon-1

Cena pronájmu

12.000,- Kč/den bez DPH.