(+420) 737 323 097

Zvuková technika - Prémiové Reproduktory Outline

DVS 15P iSP

Dvoupásmový reprobox se zesilovačem PWM (750 W EIAJ na kanál). Integrované ovládání DSP – Outline iMode. 15″ reproduktor, 2,5″ tlakový driver s titanovou membránou osazen hornou s konstantní směrovostí (90° x 64° od 5 00 Hz do 10 kHz). Lichoběžníkový tvar skříně s montážními body na všech stranách pro široké možnosti využití jak v pevných tak mobilních aplikacích. Příruba pro stojan. V horizontální poloze může plnit funkci pódiového odposlechu (ve dvou úhlech), nebo ve vertikální poloze ozvučovat hlediště.

DVS-15P-iSP-1 outline

Cena pronájmu

1500,- Kč / den bez DPH.

Vlastnosti iMODE
Přímé ovládání všech reprosoustav vybavených technologií iMode pomocí zařízení iPad, iPhone a iPod Touch (a k tomu určeným softwarem Outline). Nejaktuálnější provedení zahrnuje: rychlou činnost, snadné použití, využití dotykového ovládání, efektivitu a přesnost digitální technologie. Ovládání řady parametrů v reálném čase: úrovní, zpoždění, ekvalizérů, filtrů a funkcí skupin. Připojení pomocí ethetnetového rozhraní.

 

Použití
Určeno pro použití v aplikacích vyžadujících přesnou a výkonnou reprodukci až do vysokých hlasitostí. Schopnost reprodukovat zvukový materiál takto celistvě předurčuje DVS 15P iSP k mobilnímu i fixnímu použití. Typické využití může zahrnovat:
– hlavní ozvučení, in-fill, out-fill, delay-fill
– odposlech akustických bicí nebo side-fill ve spojení s subwooferem DVS 115/118 SW iSP.

 

Popis
DVS 15P iSP je kompaktní dvoupásmový reprobox s širokým frekvenčním rozsahem, vestavěným zesilovačem v zapojení bi-amp a integrovaným patentovaným ovládáním DSP – iMode. iMode pomocí zařízení Apple iPad a iPhone dovoluje uživateli bezdrátově ovládat jednotlivé reproboxy DVS iSP nebo jejich skupiny; k dispozici je čtyřpásmový parametrický ekvalizér plus další čtyři pásma v „group mode“, filtry typu horní/dolní propust, zisk, zpoždění signálu a polarita. V rámci DSP jsou nastavení crossoverů, limiterů a zisků pásem „továrně dána“ takže jednotnost a stálost zůstává konstantní u všech DVS 15P iSP. Ten se skládá z jednoho 38cm hlubokotónového reproduktoru s 76mm měděnou cívkou, který přenáší basovou a středovou část frekvenčního spektra a výškového tlakového driveru s 65mm titanovou membránou s 36mm hrdlem. Vysokofrekvenční část je osazena hornou s vyrovnanou směrovostí a širokým rozptylem. Jednotná směrovost soustavy od 500 Hz do 4 kHz má průměrný rozptyl 92° horizontálně a 72° vertikálně a průměrné širokopásmové zvukové pokrytí od 500 Hz do 10 kHz je 90° horizontálně a 64° vertikálně. Akusticky reprodukovaná šířka pásma je 46 Hz až 20 kHz při -10dB. Frekvenční rozsah celé soustavy je ± 3 dB od 66 Hz do 17 kHz. Ve volném poli má vysokou průměrnou úroveň akustického tlaku v širokém frekvenčním rozsahu s maximem 135 dB SPL. Maximální možný výkon dvoukanálového zesilovače PWM je 750 W EIAJ na kanál. Skříň má dvanáct montážních bodů se závitem M8, které umožňují horizontální i vertikální zavěšení pomocí příslušného volitelného hardwaru. Spodní část skříně je vybavena přírubou pro standardní stojan nebo distanční tyč s průměrem 35 mm. Perforovaná ocelová mřížka v přední části je průzvučná.

 

Jedinečné možnosti ovládání
Celá série DVS iSP je vybavena patentovanou technologií Outline iMode, která je široce uplatňována v celém sortimentu Outline. iMode je „inteligentní“ řídící platforma digitálních reprosoustav, která kombinuje pokročilé zpracování digitálního signálu a protokol TCP/IP za účelem poskytnout vyčerpávající možnosti ovládání a velký výběr rozhraní. Uživatelé mohou ovládat v reálném čase řadu parametrů (úrovně, zpoždění, ekvalizéry, filtry). iMode také umožňuje uživatelské sledování parametrů celého systému (včetně VU měřičů, přebuzení a stavu limiteru, přehřívání a ochrany zesilovače) za použití iPadu (s k tomu učeným softwarem Outline) nebo internetového prohlížeče (bez dalšího zvláštního sofwaru) jako při procházení internetových stránek. iMode je založena na standardní IP komunikaci a vyvíjena s ohledem na budoucnost; nabízí ovládání netbookem, smartphonem a mnoha zařízeními, které se ještě objeví. iMode pracuje pod operačním systémem Linux s kernelem upraveným společností Outline. Tento systém byl vybrán pro svou extrémní stabilitu a kompatibilitu a poskytuje tak solidní základ pro pokročilé funkce.