(+420) 737 323 097

Světelná technika - lasery

Minuit Une: IVL Square

IVL Square jsou vícesměrová, pohlcující svítidla s širokým pokrytím plochy, která se vyznačují odlišností, bez náročné logistiky.

IVL Square je americkou odnoží celosvětově známého svítidla IVL Carré.

Každé svítidlo IVL Square pokrývá širokou plochu tím, že vytváří 4 směrové světelné plány, po jednom na každé straně čtverce. Každý plán je nastavitelný v úhlu 180°, což při vzájemné kombinaci vytváří ohromující perspektivy. Světelné plány každého IVL Square lze rozřezat na 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128 a 256 paprsků: Vítejte v novém světě nekonečných možností.

IVL Square lze programovat pomocí libovolné konzole DMX, jeho ovládání je jednoduché a intuitivní a zabere vám jen pár minut.

V době, kdy diváci stále více požadují zážitky, pomáhají perspektivy IVL Square vytvářet skutečně pohlcující návrhy díky plynulým obklopujícím texturám a vnímání 3D vykreslování.

IVL Square je založen na laserovém zdroji, nejedná se však o efekt laserového projektoru. IVL Square, koncipovaný pro světelné designéry a s nimi, vytváří jedinečné pokročilé světelné tvary, jedinečné hladké RGB textury a jedinečné pohlcující pocity: průkopnické osvětlení, patentované po celém světě, snadno použitelné, snadno programovatelné, snadno instalovatelné.

Svítidlo IVL Square je certifikováno jako svítidlo třídy 3R a má standardní bezpečnost, stejně jako je tomu u osvětlení na bázi LED nebo lamp. Svítidlo IVL Square může používat každý světelný designér nebo osvětlovací firma, aniž by k tomu potřebovali odchylku.

Minuit-UneIVL-Square

Cena pronájmu

11.000,- Kč/den bez DPH.